Başlık

Garajda yangın çıktı, alevler evi sardı: Mahsur kalan kadını itfaiye kurtardı..

Bolu?da 2 katlı bir evin garajında yangın çıktı. Ön kısmını alevlerin sardığı evde mahsur kalan kadın itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı..

Garajda yangın çıktı, alevler evi sardı:

Mahsur kalan kadını itfaiye kurtardı Bolu?da 2 katlı bir evin garajında yangın çıktı. Ön kısmını alevlerin sardığı evde mahsur kalan kadın itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Garajda yangın çıktı, alevler evi sardı: Mahsur kalan kadını itfaiye kurtardı -  Yangın, saat 21.30 sıralarında Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi`nde meydana geldi.

 

Edinilen bilgiye göre, Vahit ve Feride Özdere`nin yaşadığı 2 katlı evin ön kısmında garaj ve ardiye olarak kullanılan bölümünde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Rüzgarın etkisiyle kısa sürede büyüyen yangında alevleri gören vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve 112 sağlık ekibi sevk edildi.

 

Özdemir çiftinin yaşadığı evin ön kısmını tamamen saran alevler ekiplerin yaklaşık yarım saatlik çalışması sonucunda eve sıçramadan söndürüldü.